נגה וייס

נגה עוסקת בתחומי התנועה והיוגה מאז 1998, מתמחה בשיטת ין יוגה ומכשירה מורים לתחום זה תוך דגש על חשיבות ההרפייה והמדיטציה בתוך התנוחה. כמו כן היא מלמדת יוגה דינמית בדגש על עמידות ידיים מתוך הבנה עמוקה של אנטומיה ומערכת העצבים. נגה היא גם הידרותרפיסטית מוסמכת ומטפלת במגע ומשלבת ידע זה בתרגולים השוטפים.

האתר שלי

ין יוגה- לאתחל את הגוף
יום שישי 18:00-20:00 אטמן

נעבוד על רצף תנוחות ין יוגה לפתיחת בית החזה ושחרור הכתפיים. מתוך ההרפיה הנתמכת נחווה טווחי תנוחה מחודשים ונספק חידוש לשרירים ולרקמות החיבור.
התחושה המדיטטיבית חודרת עמוק למערכת העצבים שלנו  ואנו יוצאים רגועים, מרחפים ועם בטרייה פנימית מחודשת ומלאה. הסדנה תתובל בהסברים על רקמות החיבור, וכך נבין הן פיסית והן מנטלית כיצד עובדת הפאשיה שלנו, אותה רקמת חיבור מסתורית ומרתקת.

מעברים ותנוחות מתקדמות
יום שבת 7:30-9:00 אטמן

מה בין תנוחת העורב לצ'אטורנגה? ואיך חוזרים לעורב מהכלב? מתי מכופפים מרפקים ומתי לא, ולמה? איך זה תומך ברצף התנועתי של התרגול?
חשוב לדעת פרטים קטנים כאלו ואחרים כדי להצליח בבטחה ולהתקדם במעברים ותנוחות מהסדרה השניה והשלישית של האשטנגה, תרגול זה כיפי במיוחד, משחררת אנדורפינים במוח וקשרים ישנים בגוף, קשרים והידבקויות פיזיות ומנטליות שכבר לא משרתים אותנו אלא רק מעכבים אותנו.

מורים ומנחים נוספים