לנה ליילה

יוגה אורגזמית

התרגול היוגי מכוון להגיע לתודעה שלווה ואיחוד עם האלוהי. גם המיניות משמשת כמרחב לתפתחות רוחנית ואיחוד עם האלוהי, דרך הגוף ודרך תרגול מודע, בדיוק כמו היוגה. תרגול גופני אירוטי לשם התפתחות רוחנית נקרא גם "יוגה אורגזמית" והופך את המיניות, הפעולה הכל כך פיזית הזו, למרחב חקירה, התפתחות אישית, מרחב למפגש עם הנשמה והמסע שלה, מרחב לריפוי ולאיחוד עם האלוהי כשהגוף הוא שער הגישה המרכזי פנימה.

בהרצאה נדבר על הקשר בין יוגה, טנטרה, ניורוסקסולוגיה ומיניות בעולם החדש, נתנסה בנשימה אורגזמית ונבין איך אפשר להפוך את המרחב המיני למרחב להתפתחות והתרחבות התודעה בעזרת תרגול גופני מודע ויומיומי.

אימון אירוטי לגברים

היסטוריה של הסללה גברית הביאה לשינוי מערכת היחסים עם אברי המין והגוף שלך, ואפילו ניתוק מהם.
בסדנה תבין איך אוננות מודעת יכולה לשמש ככלי לחיבור מחודש לגוף ולמיניות שלך, ככלי לריפוי אתגרים במיניות (כמו שפיכה מהירה, חרדות ביצוע ואתגרי זקפה) ואיך בעזרת אוננות אפשר להעצים את העונג. נתרגל כמה פרקטיקות מעולמות הטנטרה שיעזרו לך לשנות הרגלים אירוטיים, להעצים את החוויה המינית שלך, ואפילו להאריך את מעשה האהבה שלך על ידי תרגול אירוטי.
כי מיניות יכולה להיות מרחב שאפשר להתמלא בו ולא רק להתרוקן, בזכות מודעות וכוונה.
*הסדנה לא כוללת עירום

 

לנה ליילה Lena Leyla

אני מאמינה שמיניות היא המקום הכי ישיר לפגוש את עצמנו ושהגוף הוא מפת דרכים למפגש הזה. השליחות שלי היא לעזור לאנשים להתחבר למיניות שלהםן, כמקור לרפוי ועוצמה.
אני עוסקת בסקסולוגיה סומטית ובריאות האגן, מורה לתנועה ומדריכת פילאטיס, מעסה תאילנדית, הולכת בדרך הטנטרה. מלווה נשים, גברים וזוגות, לריפוי מיני והעצמת העונג.

אתר: https://www.coresexualhealing.com/
אינסטגרם : https://www.instagram.com/lena_leyla_sexual_healing/

מורים ומנחים נוספים

דילוג לתוכן