אלפונס טרשל

סדנת תאי יוגה תרפי

סדנה פרקטית והתנסותית בא נלמד על אזור האגן כיצד הוא עלול להשפיע על היציבה, פתולוגיות נפוצות ועוד. בסדנה נתנסה בשיטת ה”תאי יוגה תרפי” ויוגה לשיקום. אומנות הריפוי של תאי יוגה תרפיה ייחודית ורבת עוצמה ומשלבת טיפול במגע, יוגה ועבודה מדיטטיבית. שילוב זה יוצר שחרור רב עוצמה של מתחים בגוף ובנפש ומעניק חיוניות ורוגע, ומעמיק את הקשר בין הנפש, הגוף והרוח, גם אצל המקבל וגם לנותן. בסדנה זו נתמקד באזור האגן תוך כדי התייחסות הוליסטית לגוף המטופל/מתרגל.

אלפונס טרשל

אלפונס טרשל יליד צרפת, חי כשליש מחייו במזרח הרחוק, חלק מתקופה זו שהה במנזר בודהיסטי. אלפונס למד ורכש ניסיון וידע באומניות לחימה ויוגה – מהמאסטרים הגדולים ותחת הדרכתם האישית.
מעל 30 שנה מדריך בכיר בתחום טיפולי מגע ותנועה. בעלים של מרכז להכשרת מטפלים במקצועות המגע והשיקום האורתופדי בשרון. מחברם של הספרים ‘תאי יוגה תרפי’ ו-‘נקודות טריגר מעשי’, המתרגם והעורך של ספר “אנטומיה של התנועה”.

התנסותו רבת השנים הפכה אותו לאחד המרצים המרתקים ולמורה מבוקש בארץ ובעולם. כיום אלפונס מדריך בכיר בוינגייט בקורס לעיסוי רפואי ויוגה תרפיה, מנהל ומנחה קורסים ברחבי הארץ, בעבר ריכז את תחום עיסוי רפואי באוניברסיטה הפתוחה, סמינר הקיבוצים ובמכללות רבות בארץ.

https://www.alfonstherapy.com/

מורים ומנחים נוספים

דילוג לתוכן