שונטל ממן

להשתחרר מכלא תבנית הגוף והאישיות

מחשבות, רגשות וחוויות מוטבעות ברקמות, בשרירים ובמפרקים ומייצרות תבנית גוף ספציפית לכל אדם. כולנו כלואים בכלא של מבניות גוף, המחזיקה בתוכה מבנה של אישיות, דפוסים, הרגלים מחשבתיים ורגשיים, החוזרים ב״לופ״ קבוע בחיים. כולנו רוצים שינוי אך שינוי עמוק אפשרי רק אם יתרחש שינוי במבניות הגוף. בסדנה זו נגלה שזה אפשרי! נלמד על טיפוסי הגוף השונים ואיזה תרגול מתאים לכל אחד מהם כדי לשחררו מכלא התסנית הפעזית והאישיותית על מנת ליצור שינוי אמיתי ועמוק בחיים.

פסיכו-יוגה-תרפיה-סוד חיבורי גוף נפש

זהו תרגול בנושא סודות החיבורים בין הגוף- הנפש- האישיות והחיים.
בתרגול נלמד את הקשרים העמוקים בין המתרחש בגוף למתרחש בנפש ובחיים; נלמד למה כתפיים מורמות ודחוסות מזמינות עוד אחריות ומטלות. נבין איך עמוד שדרה חלש מייצר אישיות נטולת עמוד שדרה, איך גב חלש מייצר תחושה של היעדר תמיכה, ועוד ועוד….
נלמד מהן האינפורמציות האגורות באיברי גופנו השונים (רגשות, מחשבות, זכרונות וטראומות) נבין את השפעתן על תבניות אישיותנו, על מבנה גופנו, ומה הם מזמנים אל חיינו.
והכי חשוב : איך לשחררן כדי ליצור מציאות חדשה

שונטל ממן

מורה לפסיכו-יוגה-תרפיה. עוסקת 25 שנה ביוגה וריפוי הוליסטי בשיטות המובילות בעולם: ריבאלאנסינג, איזון גוף-נפש, שחרור רגשי, רייקי, שחרור חסמים ופחדים, תטא הילינג, התמקדות.

מומחית בחיבור, איזון וריפוי הגוף והנפש, חוקרת מזה 20 שנים את הקשר בין אנטומיה מבנית ורגשית לנפש האדם ויצירת מציאות מעשית.

מפתחת השיטה:״פסיכו-יוגה-תרפיה״ והפסיכולוגיה של הגוף. בעלת ״מרכז בריאה״ ליוגה ומודעות גוף-נפש.

https://www.facebook.com/ChantalMamanBriyaCenter/?ti=as + yogalife.co.il

 

מורים ומנחים נוספים

דילוג לתוכן