שחר-ים כהן

power flow- פוואר פלואו

שיעור פוואר פלואו, שבמרכזו תנוחות הפוכות ובאלנס ידיים. באמצעות התנועה, הנשימה, ותשומת הלב נצלול יחד פנימה, לרובד עמוק יותר של המציאות ושל התרגול. נשקיט את התודעה ונמצא את הזרימה בתרגול דינאמי ומאתגר שמאפשר להשיל כיסויים ולהתחבר למהות האמיתית שלנו. התרגול יכלול עמידות ראש, עמידת אמות ובסיס לעמידות ידיים, כמו גם תנוחות של באלאנס ידיים. אין צורך בניסיון קודם אך התרגול מתאים למתרגלים מתמידים. אם רציתם לקחת את התרגול שלכם צעד אחד קדימה זו ההזדמנות!

סדנת "open heart”
נתחבר מחדש אל הלב, המורה הפנימי שלנו.
נתרגל תרגול דינאמי שיתמקד בפתיחת צ׳קרת הלב והקשתות. נזהה ונחקור את הפחדים שעומדים ביננו לבין הלב. נתחבר למקור האהבה האינסופי שטמון בנו ונעמיק במשמעות החיים בלב פתוח.

שחר-ים כהן מורה ליוגה ובעלת סטודיו, מובילה סדנאות העמקה וריטריטים.
כל חיי היו מלווים בתנועה, התחלתי את דרכי כרקדנית, רקדתי בתלמה ילין ובניו יורק. עולם היוגה מצא אותי כשהייתי בת 15 והמפגש עימו היה אהבה ממבט ראשון. בגיל 19 התחלתי את קורס המורים הראשון שלי באשטנגה יוגה אצל שמעון בן אבי, שהיווה נקודת מפנה משמעותית וייחודית בחיי. התחלתי ללמד בגיל 23 אחרי קורס מורים נוסף שעשיתי בקוסטה ריקה. מאז ההוראה מהווה מקור של אור אדיר בחיי. חלל התרגול עבורי הוא חלון קטן למציאות הרחבה. כאשר אנחנו מתרגלים יוגה אנחנו לא מתנתקים מהמציאות, נהפוכו אנחנו נוגעים בחיים באופן טהור ועמוק יותר.

מורים ומנחים נוספים

דילוג לתוכן