אלפונס טרשל

אלפונס טרשל מפתח השיטה יליד צרפת, חי כשליש מחייו במזרח הרחוק, חלק מתקופה זו שהה במנזר בודהיסטי. אלפונס למד ורכש ניסיון וידע באומניות לחימה ויוגה – מהמאסטרים הגדולים ותחת הדרכתם האישית. מתוך התבוננות מעמיקה אל הגוף והנפש, החל ללמוד ולחקור את עולם הרפואה המסורתית במזרח. ובמערב. אלפונס החל לשלב את היוגה עם העיסויי התאילנדים כדרך לטיפול . אלפונס מעל 30 שנה מרצה בכיר בתחום טיפולי מגע ותנועה, בעלים של מרכז להכשרת מטפלים במקצועות המגע, יוגה והשיקום האורתופדי . מחברם של הספרים 'תאי יוגה תרפי' ו-'נקודות טריגר מעשי', המתרגם והעורך של ספר "אנטומיה של התנועה". התנסות רבת שנים הפכה את אלפונס לאחד המרצים המרתקים ולמורה מבוקש בארץ ובעולם. כיום אלפונס מרצה בכיר בוינגייט בקורס לעיסוי רפואי ויוגה תרפיה, מנהל ומנחה קורסים ברחבי הארץ ובעולם. ריכז את תחום עיסוי רפואי באוניברסיטה הפתוחה, סמינר הקיבוצים ועוד .

לפרטים על הקורסים המוצעים https://www.alfonstherapy.com/  כגון: תאי יוגה תרפי, עיסוי רפואי אורתופדי, דיקור יבש, אנמו טווינא, האנטומיה של התנועה, עיסוי שוודי ועוד.

 055-9382158 | [email protected]

סדנת תאי יוגה תרפיה

יום שבת 11:00-13:00 מתחם ברהמן

סדנה לתירגול תאי יוגה תרפי בהדרכת אלפונס טרשל

סדנה פרקטית בזוגות בשיטה המשלבת טכניקות מהעיסוי התאילנדי בשילוב תנוחות מעולם היוגה. (אין צורך להגיע בזוגות).

אומנות הריפוי של תאי יוגה תרפי ייחודית ורבת עוצמה ומשלבת טיפול במגע ועבודה מדיטטיבית תוך כדי התייחסות הוליסטית לגוף המטופל/מתרגל.

'‏תאי יוגה תרפי' מאזן בין גוף לנפש ומעניק אנרגיה חיונית למטופל .

שילוב שיוצר שחרור רב עוצמה של מתחים בגוף ובנפש ומעניק חיוניות ורוגע, ומעמיק את הקשר בין הנפש, והרוח. 

 

מורים ומנחים נוספים