תמרה שאולוב

שמי תמרה, פיזיותרפיסטית, הידרותרפיסטית ומורה ליוגה מתרגלת יוגה ומיינדפולנס מזה כ-7 שנים, בשנים האחרונות משלבת את עולם היוגה בשיקום במים ומחוץ להם באופן פרטני, ומנחה קבוצות של התעמלות ויוגה במים. בעברי מורה לשחייה לילדים, עובדת גם עם ילדים במים בעיקר בפן הרגשי והשיקומי, מתחביבי האהובים אקרובאלנס ואשמח לשלב זאת בפעילות חוויתית במים להורים וילדים.

https://www.facebook.com/פיזיותרפיה-והידרותרפיה-הוליסטית-Tamara-Therapy-103372251903927/

יוגה שיקומית במים

יום שישי 9:00-10:00

להימצאות במים ישנה השפעה תרפויטית ייחודית על כל רבדי הקיום שלנו, בסדנא נחווה זאת באופן ישיר. נתחיל בהנעה מודעת של הגוף הפיזי שנהנה מעומס מופחת על המפרקים, שיפור בטווחי התנועה ועבודה שרירית מגוונת. נלמד לאתגר את גופנו הפיזי באסאנות ותנועות שעל הקרקע עלולות להיות קשות, כואבות או לא אפשריות. ניישם עקרונות שיקומיים מעולם ההידרותרפיה על מנת לעבוד עם גופנו בצורה מיטיבה ותומכת. נמשיך לתרגילי נשימה, פראניימה ומשם להרפייה קסומה בציפה. דרך העבודה עם הגוף, הנשימה והסינכרון בינהם נחווה את ההשפעה המופלאה של המים על המיינד, הרגש ותחושת הקיום הכללית שלנו לעבר התחדשות ולידה מחדש.

פעילויות הורים וילדים במים

יום שבת 10:30-12:00

סדנא חוויתית להורים וילדיהם הכוללת תרגול של הרגלי מים, צלילה ושחייה בסיסית, תרגול תנוחות ומתיחות משותפות בזוגות ובקבוצה, הרפייה נעימה לסיום.

*מומלץ להגיע עם משקפת!

מורים ומנחים נוספים