הדס פרי

אישה, אמא, בת, חברה, תלמידה, מורה ליוגה ועוד. מלמדת ויניאסה בשילוב סלינגס (גישת תנועה הוליסטית עכשווית, ממוקדת פאשייה) ומלווה נשים בשדה הלידה דרך תנועה ושיחה בגישת B.O.T (תקשורת מוכוונת לידה). מחברת בין פרקטיקות עדכניות מבוססות מחקר לידע עתיק וקדום, ומתרגמת תיאוריות מתחום הרוח והנפש אל שפת התרגול על המזרון. פוגשת אנשים ונשים באופן פרטי ובקבוצות, מפתחת ומלמדת את קורס יוגהריון – קורס מורות ליוגה לנשים בהריון, ומדריכה מורים ליוגה ונשות מקצוע.

האתר שלי

חופש תנועה
יום חמישי 18:00-20:00 סמדהי

היומיום הוא מרחב בו אנו מפתחים הרגלים ודפוסים המתקבעים בנו ומפעילים אותנו מבלי שנבחין בכך. תרגול היוגה הוא הזמנה לפגוש את אותם דפוסים, לשאול האם הם עדיין רלוונטיים, ולבחור בכל רגע מחדש איך לנוע הלאה. בסדנה נחקור את עצמנו דרך תנוחות מסורתיות ועכשויות, ויניאסות מוכרות וחדשות, נשימה במקצבים שונים ועוד. נעדן את החישה וננוע מתוך חופש.

שונות וייחודיות

יום שישי 6:15 במתחם שאקטי

תרגול yin יוגה עמוק ומדיטטיבי למפגש עם עצמנו כפי שאנחנו.
לפעמים נדמה שהמטרה בתרגול היוגה הוא להכניס את הגוף לתנוחה, אך למעשה מטרת התנוחות היא להכניס אותנו אל הגוף. אנחנו שונים, לכל אחד מאיתנו הביולוגיה והביוגרפיה האישיים שלנו, ולכן התנוחות שלנו יראו אחרת. דרך תרגול ה yin נצלול לעומק הרקמות והתודעה, נכיר את הגבולות והיכולות האינדיבידואליים ונחגוג את הייחודיות שלנו.

מרחב של בריאה
יום שישי 10:00-12:00 בסמדהי

האגן הוא מפגש מורכב בין עצמות, שרירים, רקמת חיבור, אברים פנימיים, כלי דם, עצבים, לימפה ואנרגיה. הוא מיכל לרגשות, זיכרונות, דימוי גוף ועוד. הוא מרחב של בריאה ובגוף הנשי הוא אחר ומשתנה בכל יום. בסדנה נצלול אל מרחב האגן, ודרך תנועה מודעת נזמין איזון, חיוניות ובריאות.

מורים ומנחים נוספים