איל צ'חנובסקי

תודעת חמשת היסודות

בסדנה זו נחקור לעומק את הPANCHA MAHABHUTA -, אויר, מים, אש, אדמה, חלל. נשתמש בשיטות תרגול שונות כגון אשטנגה/ ויניאסה/ צ'י קונג/ שאדו וטכניקות פראניאמה ומדיטציה. נחווה קצבים שונים של תנועה ומוזיקה המתאימות לכל יסוד וכן יועבר חומר תיאורטי בנושא. ידע בנושא חמשת היסודות מאפשר ראייה רחבה ואפשרות בחירה נכונה של שיטה ודרך תרגול.

אי שניות

סטסנג, מדיטציה והסבר בסיסי על מסורת הנאו אדואיטה ודנטה לפי משנתו של ראמאנה מהרישי, הניגשת אל החיים מתוך תפיסת האחדות.

איל צ'חנובסקי
נפגש עם היוגה לראשונה בניו יורק בשנת 96, מאז היוגה היא חלק אינטגרלי ומתמשך בחייו. זמן קצר לאחר המפגש הראשון של איל עם האשטנגה, הוא נסע למייסור, הודו, לתרגל תחת הדרכנו והנחייתו של אבי שיטת האשטנגה, שרי ק. פאטבהי ג׳ויס. בשנת 2000 סיים איל קורס מורי Jivamukti Yoga בניו יורק. משם חזר למחוזות האשטנגה תחת הנחיתו של ריצ׳ארד פרימן בקולורדו, שם למד ועבד כאסיסטאנג של ריצ׳ארד לאורך תקופה. איל המשיך את מסעות היוגה  למחוזות נוספים כגון: יוגה 23 עם אנדרי סידרסקי בקייב, שאדו יוגה עם ג׳ון אוונס בלונדון ולאחרונה התמחה ב wudang qigong
כמו כן איל מטפל בשיטת אידה רולף(רולפינג),ומדריך  קורסי מורים ליוגה  בת"א  נסיון וידע נרחב מאפשרים לאיל לשלב באופן יחודי בין מסורות שונות, שילוב בין ידע מסורתי עמוק לבין חופש וחקירה כנה ואישית.

www.mahakalayoga.com