אנטון קוליאדקו

  1. קול האלמנטים –

הקשר בין קול, 5 יסודות וצ'אקרות דרך עבודה עם צליל מופשט, מנטרות, תהודה של הקול בגוף וכוונה.  בסדנה נחווה את הקול ככלי עוצמתי למדיטציה, ריפוי ואיזון וגם נבחן את מערכת היחסים בין 5 היסודות (אדמה, מים, אש, אוויר וחלל) לבין סוגי קול בהם אנחנו משתמשים במצבי חיים שונים.

יום שישי, 16:30-17:45, דקלים על המים

  1. מנטרות של רפואה –

מדיטציה עם צלילים מרפאים שתמיד איתנו. בסדנה נתפקס בקול ככלי למדיטציה וריפוי. נתחבר לקול מתוך מקום של חוסר מאמץ וזרימה טבעית, נכיר מנטרות של רפואה מהמסורת היוגית והבודהיסטית ונקח זמן לשיר ולהדהד אותן לצלילי מוסיקה חיה.

יום שבת, 7:00-7:45, דקלים על המים

אנטון קוליאדקו

זמר, מוזיקאי, כותב, מלחין, מורה לפיתוח קול ויוגה. מחלק את זמנו בין עשיה  מוזיקלית אינטנסיבית כמבצע, מפיק וכותב (Los Caparos, The Arcadians, Soul J ועוד) לבין הוראה והנחיית סדנאות בנושא פיתוח קול, יוגה ומדיטציה עם צליל. מעביר סדנאות של פיתוח קול למורים מטעם הסתדרות המורים, מלמד פיתוח קול והפקה מוזיקלית במכינה לאומנויות "הגראז'". בוגר קורס מורים להאטה יוגה ונאדה יוגה (יוגת צליל) של Nada Yoga School – רישיקש (הודו), בוגר החוג לבימוי והוראת תיאטרון של מכללת סמינר הקיבוצים ובוגר בית הספר למשחק "תיאטרון הגוף". אבל קודם כל תלמיד שלא מפסיק ללמוד בעצמו.