על הפסטיבל

אירוע היוגה של השנה: פסטיבל היוגה הבינלאומי – Yoga Fest

לאחר ארבע שנים מדהימות, באירוע שזכה להדהד במקומות רבים בעולם, יוגה פסט חוזר בפעם החמישית.

מעל מאה מורים, מוזיקאים, מרצים ומוזיקאים חוברים יחד לסוף שבוע ייחודי במינו, ליצירת כפר שלם שכולו יוגה, מוזיקה וחופש.

אנו מזמינים אתכם להשאיר את המוכר והיומיומי בשער ולהיכנס למרחב של קסם שבו הכל אפשרי, וכל הסדנאות ופעילויות נועדו לתמוך בכם במסע שלכם לעבר עצמכם, לגלות דברים חדשים, לשחרר את מה שלא צריך, ולהיוולד מחדש.  

בפסטיבל נוצר תדר מיוחד של ריפוי, קבלה, אחדות ואמת. אנשים מרגישים נוח יותר לחלוק ולשתף, המפגשים אמיתיים, ההתנסויות בסדנאות ובפעילויות השונות משאירות חותם שמהדהד זמן רב אחרי הפסטיבל.

מורים ותוכן
אנו גאים מאוד לארח בפסטיבל את טובי המורים מהארץ ומהעולם. השקענו זמן רב בשיתופי פעולה ובחיבורים על מנת ליצור סדנאות ייחודיות שאי אפשר לחוות בשום מקום אחר. חיברנו בין מורים למוזיקאים, בין מנחים לאמנים, בין מטפלים למרפאים, וסדנאות רבות יועברו במשותף ע"י יותר ממנחה אחד.

התוכניה נבנתה בתשומת לב רבה על מנת לאפשר מקום לכמה שיותר סגנונות של יוגה, וליצרת סדנאות ייחודיות שטרם היו בעבר. גם מתחילים סקרנים וגם מתרגלים ותיקים ומורים ליוגה ימצאו תכנים וסדנאות שמתאימות לרמתם ויאפשרו להם להרחיב אופקים ולהתנסות בדברים חדשים.

מוזיקה
מבחינתו מוזיקה היא חלק בלתי נפרד מעולם היוגה. ההתמסרות לצלילים המקודשים, התנועה של הגוף, ההרמוניה הפנימית.
המוזיקה מלווה את הפסטיבל מתחילתו ועד סופו. תוכלו לפגוש מוזיקאים מדהימים, הופעות שונות, החל ממוזיקה הודית בפרשנות מודרנית, דרך צלילים מדיטטיביים של קערות טיבטיות, פאנטמים ודיג'רדו, ועד להופעות מדליקות ומקפיצות שגורמות לגוף לנוע מעצמו ולשחרר את כל מה שצריך.  

 

מים
אחד האלמנטים המדהימים בפסטיבל הוא המים. גן השלושה שופע מים טבעיים וחמימים מהאדמה, שלל בריכות שנשפכות זו לזו בסדרה של מפלים מרהיבים. המים הללו הציתו לנו את הדמיון, ובפעם הראשונה בישראל יצרנו בפסטיבל מתחם מים שלם, עם תכנים כמו שחייה מדיטטיבית, צלילה חופשית ופראניאמה, הידרותרפיה, וואטסו ועוד.

תרומת הפסטיבל ושיתופי פעולה

לפסטיבל חברו מיטב הגופים והארגונים בישראל על מנת לתמוך ביצירת האירוע הייחודי הזה.

חלק מרווחי הפסטיבל יתרמו לפרויקטים אשר משתמשים ביוגה, מדיטציה וכלים נוספים מעולם הרוח על מנת לקדם ריפוי ושלום באוכלוסיות שונות.

מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע, זה לא יהיה אותו הדבר בלעדיכם!