סיגל ביבר

טרנספורמצית ההכרה ביוגה סוטרה

במפגש נלמד את העקרונות של השאנקייה כבסיס לדרך היוגה. נכיר את היוגה סוטרה כספר הוראות פשוט וישים לתרגול, אשר מביא את ההכרה למצבה היציב והתקין לשימוש. זאת למען הגשמת תכליתה- הבאת ידע נכון על המציאות , ידע המביא לשחרור מסבל ולחיים הרמוניים. נבין את השלבים ההכרחיים לתרגול שישיג מטרה זו, נקרא סוטרות נבחרות מן הפרקים השונים ונבחן את הדרך לתרגל על פי הנחיות אלו, את תוצרי התרגול וחשיבותו.

 אמנות השליטה בתשומת הלב

במפגש נפגוש את יכולתנו הטבעית והמולדת לשלוט בתשומת הלב ונווכח בחשיבות שיש לאימון זה. נבחן דרכים שונות "לאילוף" סייחת הפרא שלנו ונבין לעומק כיצד באחריותנו לתרגל מידי יום על מנת להיטיב עם עצמנו ועם סובבנו. אימון נכון הוא מעשה אומנות, עליו להיעשות כראוי, בהדרגה ובהבנה היכן אנו מתחילים וכיצד אנו בונים את התהליך לקראת הכרה בהירה. זו חיונית לתפקוד מועיל ולחיי הרמוניה בעולם

סיגל ביבר
מתרגלת יוגה, לומדת ומעמיקה ביוגה 18 שנה. חוקרת את הדרך ליישום הפילוסופיה של היוגה בחיי היום יום בצורה ישימה ונגישה על עצמי ועל תלמידיי. נוכחת שוב ושוב כמה דרך זו חכמה ומובילה לחיים הרמוניים ופחותי סבל ומאבק. לא מספיק לדעת את העקרונות , חייבים ליישמם מדי יום. וזה פשוט, נגיש ואפשרי לכל אחד ואחת.

sigalbieber.com