אורן מגן

אקרו יוגה- פורשים כנפיים ועפים

אקרויוגה לכולם – בסדנה נלמד את תפקידי הבסיס והפלייר, תנוחות מוצא, עקרונות באיזון הדדי, פיתוח שיווי משקל, משחקיות ואמון בתעופה

בסדנה נלמד ונתרגל תנוחות מבוא של אקרויוגה – תרגול משחקי ומאתגר המפתח עבודת גוף ונפש. באקרויוגה נרגיש עבודה של החזקת גוף, גמישות, קואורדינציה, שיווי משקל ואיזון, והבנה של תנועה במרחב. באקרויוגה אנחנו מתרגלים תמיד יחד עם פרטנר אחד או יותר, כך שמעבר לעבודת גוף מרתקת ועשירה, האקרו הוא כלי חברתי ובין-אישי. התרגול מחייב תקשורת והקשבה, מאפשר לתת אמון, להפגש עם פחדים ולהתרגש. אקרויוגה מאפשר לנו לחזור להיות ילדים, לשחק ולחקור מתוך סקרנות, תוך הבנת הגוף והפעלתו במעברים מאתגרים. הסדנאות פתוחות לכולם, ללא צורך בניסיון או להגיע עם פרטנר ספציפי (מתאים גם למי שיש נסיון). התרגול יתבצע בשלשות מתחלפות כך שתמיד יהיה מישהו אחד ששומר מטעמי בטיחות ואחריות.

דינאמי | Dynamic

יום חמישי, בשעות 16:00-17:45, במתחם אטמן


הפוך על הפוך- אקרו יוגה

סדנת תנוחות הפוכות באקרויוגה – נלמד איך להתהפך באוויר, עם פרטנר בצורה בטוחה.  הסדנה מתאימה לכולם ולא צריך לבוא עם פרטנר מראש

בסדנה נלמד ונתרגל תנוחות הפוכות באקרויוגה – כמו עטלף, סטאר, עמידת כתפיים ועוד.  בעבודה על תנוחות הפוכות באקרויוגה נרגיש עבודה של החזקת גוף, שיווי משקל ואיזון, והבנה של תנועה וגוף במצב הפוך. באקרויוגה אנחנו מתרגלים תמיד יחד עם פרטנר אחד או יותר, כך שמעבר לעבודת גוף מרתקת ועשירה, האקרו הוא כלי חברתי ובין-אישי. התרגול מחייב תקשורת והקשבה, מאפשר לתת אמון, להפגש עם פחדים ולהתרגש. אקרויוגה מאפשר לנו לחזור להיות ילדים, לשחק ולחקור מתוך סקרנות, תוך הבנת הגוף והפעלתו במעברים מאתגרים. הסדנאות פתוחות לכולם, ללא צורך בניסיון או להגיע עם פרטנר ספציפי (מתאים גם למי שיש נסיון). התרגול יתבצע בשלשות מתחלפות כך שתמיד יהיה מישהו אחד ששומר מטעמי בטיחות ואחריות.

דינאמי | Dynamic

יום שישי, בשעות 14:00-15:45, במתחם אטמן

 

אורן מגן

מלמד אקרויוגה ועמידות ידיים מזה 6 שנים בארץ, בכנס האקרויוגה הישראלי ובסדנאות באירופה. חוקר תנועה וגוף,  מעביר סדנאות תנועה טבעית והרצאות על אורח חיים בריא. בנוסף מטפל בעיסוי רקמות עמוקות ועיסוי שוודי. מאמין בגישה הוליסטית, תנועה ואקרו ככלי חיבור אל עצמנו וגופנו ראשית, ואחר כך לסביבתנו, דרך תנועה, איזון, אמון ומשחק.

https://www.facebook.com/Oren2Hands