מירב רעואל

שלושת מפתחות האשטנגה

בבסיס שיטת האשטנגה יוגה יושבות שלוש אבני יסוד המכונות טרישטאנה: נשימת האוג'אי והדרישטי.

בשיעור נעמוד על החשיבות של טיפוח שלושת האלמנטים הללו.

יישום היסודות הללו הופך את התרגול שלנו למדיטציה בתנועה, לריקוד ממוקד ואצילי העוזר לנו לשמור על הכרה בהירה, גוף בריא ורמת אנרגיה גבוהה על המזרן ומחוצה לו.

נתרגל אותם בנפרד וכחלק מתרגול הסדרה הראשונה של האשטנגה יוגה.

בינוני | Medium

ביום חמישי, בשעות 18:00-19:45, במתחם אטמן

 

פילוסופיה בתנועה

ישום עקרונות מתוך היוגה סוטרה בתרגול האשטנגה-וינאיסה

'להלן מדריך היוגה' – זהו התרגום של דני רווה לסוטרה הראשונה מתוך היוגה סוטרה.

ההסתכלות על היוגה סוטרה כמדריך, כ 'חוברת הפעלה' מאפשר לנו ליישם טוב יותר את הפילוסופיה המוצגת בה, וכן את הפרקטיקות המוצעות בה ע"י  פטנג'לי.

בתרגול, שיהיה מבוסס על הסדרה הראשונה של האשטנגה יוגה, נבחן כיצד ניתן לשלב עקרונות מתוך היוגה סוטרה בתרגול האסאנות, הפרניאמה וכמובן בישיבה שקטה.

דינאמי | Dynamic

ביום שישי, בשעות 10:00-11:45, במתחם אטמן

מירב רעואל

מורה בכירה לאשטנגה ו – yin יוגה, בעלת "הסטודיו ליוגה בעמינדב", יזמית יוגה ונגנית קונטרבאס לשעבר (בוגרת ה New Eangland Conservatory of Music בבוסטון).

בוגרת קורס מורים עם גילי ומירי חרובי בשנת 2001, קורס מדריכי יוגה עם מאיה גרוס ב 2015 והשתלמות למורים ב yin יוגה עם נגה וייס. כיום מירב לומדת פילוסופיה ומדיטציה עפ גלית לוין.

מירב היא כח מניע בפעילות יוגית-קהילתית, מנהלת שותפה (יחד עם דודו חקימיאן) לפרויקט היוגה הירושלמי, פרויקט 'יוגה בגיא', פסטיבל היוגה הירושלמי ועוד.

מירב משלבת את הוראת האשטנגה המסורתית עם גישה אישית המאפשרת לכל מתרגל.ת להתפתח בתרגול היוגה באופן המותאם לו/לה , להתחבר לגוף ולנפש ולמצוא איזון על המזרון ומחוצה לו.

https://www.facebook.com/yogaimerav/