אנטון קוליאדקו

 Koe Ki Do  

KOE – KI – DO
חוויה רוחנית ומוזיקלית, שמשלבת תרגול של קול, נשימה, תודעה ומדיטציה קבוצתית מודרכת בליווי מוזיקה חיה. זוהי הזמנה לגעת בכוח היצירה הטמון בכל אחד מאתנו, לגעת במקור החיים, לשמוע את השיר הנמצא ביסוד של כל מה שקיים וכל מה שקורה ולאפשר לעצמנו להיות חלק מאותו השיר ומאותה היצירה.
התרגול לוקח השראה ממסורות רוחניות ומוזיקליות כמו נאדה יוגה (יוגה של הצליל), שאמניזם, ריפוי בעזרת צלילים ומשלב שיטות עכשווית לפיתוח ושחרור הקול. הסדנה מועברת דרך אינטראקציה ויצירה משותפת באווירת משחק ולא דורשת ידע מוקדם או כישורים מיוחדים במוזיקה או בשירה.

מתנות השמש

ברכת השמש היא הסדרה הכי מפורסמת בתולדות היוגה. אם זאת מעט יודעים, שהתנוחות הן רק חלק מהתרגול השלם.מקורה של Surya Namaskar – בוודות (כתבי קודש הודיים עתיקים). הברכה היא רצף של 12 מנטרות, שמברכות את השמש בשמותיה השונים, המשקפים את תכונותיה החיוניות של השמש כנותנת חיים, מזינה, מרפאת, מובילה אל ההארה וכן הלאה. המנטרות מעוררות ומעצימות את אנרגיית השמש, והעבודה עם הקול, המוסיקה והקצב מסנכרנת ומביאה את התודעה למצב מדיטטיבי. התנוחות ביחד עם המנטרות, תרגול הנשימה , והמדיטציה מרכיבים תרגול פיזי, אנרגטי ורוחני שלם.


אנטון קוליאדקו
זמר, מוזיקאי, כותב, מלחין, מפיק מוזיקלי בפרויקטים שונים, מנחה סדנאות לפיתוח קול, יוגה ומדיטציה עם צליל. מלמד פיתוח קול והפקה מוסיקלית במכינה לאמנויות ״הגראז׳״, מעביר סדנאות קול לעובדי הוראה מטעם הסתדרות המורים.
בוגר קורס מורים להאטה יוגה ונאדה יוגה (יוגת צליל) של Nada Yoga School – רישיקש (הודו), בוגר החוג לבימוי והוראת תיאטרון של מכללת סמינר הקיבוצים ובוגר בית הספר למשחק "תיאטרון הגוף". אבל קודם כל תלמיד שלא מפסיק ללמוד בעצמו.

https://www.facebook.com/koekido/