אננדה ולילא

אמנות העבודה עם אנרגיה מינית לגברים

לימוד ותרגול שמטרתו שמירה והתמרה של אנרגיה מינית גברית.

אמנות שמירת בינדו וטרנספורמציה של אנרגיה מינית.

בטקסטים קלאסיים על האטה יוגה וטנטרה קיים המונח בינדו (זרע). בינדו היא המהות המעודנת (רוחנית) של כל אנדיבידואל. בגוף האדם נמצא הבינדו בחלק העליון של הראש, יורד בתעלות האנרגטיות ,ותוך כדי ירידה הופך לגופני גס-Shukla (זרע הגברי).

אחת המטרות העיקריות של התרגול היא לעצור את אובדן הבינדו. עבור היוגים המשמעות היא שליטה מלאה על השפיכה. לזה יקדמו פרקטיקות של יאמה ו Niyama (נדרים ומצוות), Kriya או Shodhana (שיטות טיהור), Asanas (התעמלות היוגית), Prenayama (התרחבות של אנרגיה חיונית), Mudra ו Bandha (חותמות ומנעולים). החשובה בניהם היא- Khechari Mudra  . בסדנה נלמד על יכולותיו של היוגי המתרגל לשמור ולהתמיר אנרגיה מינית.

בינוני | Medium

יום שישי 24.5 בשעה 18:00-19:45 במתחם סמדהי

 

אמנות העבודה עם אנרגיה מינית לנשים

בסדנה נביא ליצירת אנרגיה מינית מודעת.

נלמד להפעיל את השרירים האחראים למצב תקין של מערכת הרבייה.

נשתמש בטכניקות של יוגה מסורתית , Dao ושיטות ייחודיות שפותחו על ידי לילא במשך עשרות שנים של תרגול. בחלק המסכם של הסשן נלמד לנווט את האנרגית המינית לפי הצרכים האישיים.

יום שישי 24.5 בשעה 18:00-19:45 באטמן

 

ההתעוררות עצמה

סט תרגילי בוקר לתחילת היום.

קריות לטיהור והתעוררות של אנרגיה חיונית באמצעות עבודה על המארמות לפי אזורי השפעה שונים: ראש, חזה ובטן כמו גם טכניקות מיועדות לאיזון הדושות. לאחר מכן נתרגל סט של Prana Vyayama- תרגילי נשימה המכינים את המתרגל לטכניקות מתקדמות יותר.

 

אננדה ולילא פואיט

לילא פוייט, יוגיני ראג' – מאסטר יוגה, מייסדת מרכז Ishitva Yoga בשיתוף עם אננדה פוייט, מתרגלת ומלמדת משנת 2000. בעלת תואר M.A. במדע הומניטרי (עיתונאות, פילוסופיה, פסיכולוגיה). בשנת 2000 התנסתה ספונטנית במצב התודעה המוחלטת (סמאדהי), שגרם לטרנספורמציה עמוקה בכל התחומים של חייה ומאז גילתה לעצמה את הדרך החדשה – דרך תרגול, לימוד והוראת יוגה. היום מעבירה לילא קורס הכשרת מורים ליוגה בינלאומי, קורס הכנה ללידה פעילה אורגזמית, מתמחה בסדנאות ראג'ה יוגה ומדיטציה, טנטרה והעצמה מינית לנשים וזוגות, יוגה להריון, שיטת ריברסינג,  כמו כן סדנאות ניקוי רעלים, תזונה נכונה וצום רפואי.

לילא ואננדה הורים ל-3, מתפתחים בזוגיות רוחנית וחיים את החיים שלהם בדרך היוגה בחיי יום יום.

http://www.ishitvayoga.com/

https://www.facebook.com/IshitvaYoga/