אלפונס טרשל

תאי יוגה תרפי
סדנה פרקטית והתנסותית בשיטה המשולבת טכניקות מהעיסוי התאילנדי בשילוב תנוחות מעולם היוגה. (אין צורך להגיע בזוגות).
אומנות הריפוי של תאי יוגה תרפיה ייחודית ורבת עוצמה ומשלבת טיפול במגע ועבודה מדיטטיבית תוך כדי התייחסות הוליסטית לגוף המטופל/מתרגל.
'‏תאי יוגה תרפי' מאזן בין גוף לנפש ומעניק אנרגיה חיונית למטופל ושחרור הגוף.
שילוב זה יוצר שחרור רב עוצמה של מתחים בגוף ובנפש ומעניק חיוניות ורוגע, ומעמיק את הקשר בין הנפש, הגוף והרוח. גם אצל המקבל וגם לנותן.
 
אלפונס טרשל יליד צרפת, חי כשליש מחייו במזרח הרחוק, חלק מתקופה זו שהה במנזר בודהיסטי. אלפונס למד ורכש ניסיון וידע באומניות לחימה ויוגה – מהמאסטרים הגדולים ותחת הדרכתם האישית. מתוך התבוננות מעמיקה אל הגוף והנפש, החל ללמוד ולחקור את עולם הרפואה המסורתית במזרח. אלפונסהחל לשלב את היוגה עם העיסויים התאילנדים כדרך של טיפול באנשים 
לאלפונס מעל 30 שנה מדריך בכיר בתחום טיפולי מגע ותנועה, בעלים של "אלפונס תרפיה" מרכז להכשרת מטפלים במקצועות המגע והשיקום האורתופדי שמרכזו בכפר-סבא. 
מחברם של הספרים "תאי יוגה תרפי" ו-"נקודות טריגר מעשי", המתרגם והעורך של ספר "אנטומיה של התנועה". 
התנסותו רבת השנים הפכה אותו לאחד המרצים המרתקים ולמורה מבוקש בארץ ובעולם. כיום אלפונס מדריך בכיר בוינגייט בקורס לעיסוי רפואי ויוגה תרפיה, מנהל ומנחה קורסים במיוגהג'ים (כפר-סבא), בעבר ריכז את תחום עיסוי רפואי באוניברסיטה הפתוחה, סמינר הקיבוצים ובמכללות רבות בארץ.
לפרטים על הקורסים המוצעים http://nuad.co.il כגון: תאי יוגה תרפי, עיסוי רפואי אורתופדי, דיקור יבש, אנמו טווינא, האנטומיה של התנועה, עיסוי שוודי ועוד.
 055-9382158 | AlfonsTherapy@gmail.com
 
מתחם העיסוי המפנק של אלפונס
חוויה ייחודית המשלבת טכניקות מהעיסוי התאילנדי עם תנוחות מעולם היוגה.
במתחם תקבלו עיסוי בשיטת תאי יוגה תרפיה, המבוססת על הפעלת גוף המטופל ועיסויו בטכניקת עיסוי תאילנדי תוך כדי שילוב תנוחות מעולם היוגה.
הטיפולים יוענקו על ידי תלמידיו של אלפונס אשר ישמחו לפנק אתכם.
תשאלו על המתחם המפנק של אלפונס, הקדימו להירשם לטיפולים, תגיעו בבגדים נוחים ורצון להתמסר, כך תחוו חוויה עמוקה של שחרור גוף ונפש.
מניסיון העבר, לאחר סדנאות 'תאי יוגה תרפיה' של אלפונס יש עומס על מתחם הטיפולים ולכן הירשמו מראש.
אם אהבתם ספרו לנו כאן https://www.facebook.com/SiamThaiYogaTherapy