קרןאור קיצ'ס

 

תרגול סדרת הירח

סדרת הירח היא סדרה שפותחה על ידי המורה מת׳יו סוויני ונועדה תחילה לתת מענה לימים בהם הסדרות של האשטנגה עלולות להיות אינטנסיביות מדי. מכך יצא שנוצרה סדרה נפלאה העומדת בפני עצמה, היא כולה רוך וזרימה אך גם מפתחת עוצמה וכח, מאפשרת חיבור אל הצד השמאלי, האינטואיטיבי, ומאוד מקושרת אל אלמנט האדמה.

זוהי סדרה שמיד מתאהבים בה והיא מתאימה למתרגלות ומתרגלים מכל השיטות ובכל הרמות.

 

הרצאה- סיפורי המהבהארטה

סיפורי המהאבהארטה האפוס הגדול שנכתב על פני פחות או יותר 800 שנה ומעיד על עצמו כמציאות כולה ועוד קצת, טומן בתוכו את הכתב היוגי שהוא בין החשובים אם לא החשוב ביותר עבור היוגים הלא הוא הבהגווד גיטא. במפגש הזה יסופרו מספר סיפורי מפתח הפורשים את תקצירה של העלילה המפותלת הזו ויסבירו מי הן הנפשות הפועלות המרכזיות וכיצד הן הגיעו למצב הזה בו הן נלחמות בקורו קשטרה (שדה הקרב "קורו"). המפגש מתאים לכל מי ששמע או לא שמע על האפוס, לכל מי שמתעניין בתרבות ההודית ובעצם לכל מי שמתעניין במציאות, כי זה הרי מה שנפרש בפנינו באפוס הגדול המהאבהארטה

 

 

קרןאור קיצ'ס

גיליתי את היוגה לפני קצת יותר מעשור ונפתח בפני מסע שבו גם גיליתי את החיבור שלי אל הגוף ברמה שלא הכרתי קודם לכן וגם את המתנה הגדולה ביותר והיא החיפוש אחר האמת הפנימית.

פגשתי בדרך מורים ומכוונים רבים שמעלים עד היום חיוך על פניי, ביניהם מת׳יו סוויני ולואיס אליס ובראשם מוג׳י באבא האהוב והיקר.

מלמדת ויניאסה ואשטנגה ויניאסה בתל אביב, בסטודיו נעים ובלבונטין. אשמח להפגש.

 Kerenoryoga.blogspot.com